MAYR DİYETİ
İLE
SİNDİRİMİNİZİ DÜZENLEYELİM...

Nasıl beslendiğiniz önemlidir ama çok daha önemli bir ayrıntı var; neyi, ne kadar ve nasıl hazmediyorsunuz? Eğer, besinleri hazmetmekle ilgili herhangi bir probleminiz varsa, ne kadar sağlıklı beslenirseniz besleniniz alacağınız sonuçlar yeteri kadar yüz güldürücü olmaz. Böyle bir durumda yalnız besinleri iyi sindirememekle kalmaz, aynı zamanda toksinleri, ağır metalleri ve size zarar verebilecek birçok zararlıyı da gereksiz yere bedeninize dahil etmiş olursunuz.
Bu sakıncaları ortadan kaldırmak isteyen Avusturya’lı doktor F.X.MAYR yüz yıl kadar önce kendi adıyla tanımlanan Mayr metodunu geliştirmiştir. Bu metod bedende alkali ortamın sağlanması, candida ve maya gibi sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen mantarların çoğalmalarının önlenmesi, bağırsakta güçlü bir prebiyotik ve probiyotik yapılanma temin edilmesini sağlayan geleneksel bir sağlık yaklaşımıdır.
Mayr metodu size doğru beslenme, doğru yeme ve çiğneme alışkanlıkları kazandırarak sindirim sisteminizi düzenleyecek, rahatlatacak ve besinlerden daha fazla faydalanmanızı, toksinlerden daha az etkilenmenizi, candida probleminden uzak kalmanızı sağlayacak...
Bitmedi! Mayr metodu fazla kilolarınızı azaltıp, kalıcı ve kolay kilo kontrolüne de yardımcı olacak... Kısacası Mayr metodu size yalnızca sağlıklı bir sindirim değil, daha çok form ve zindelik vaad ediyor.

In Cooperation with

INTERNATIONAL SOCIETY OF
MAYR PHYSICIANS

download-app